Loading

Hızlı Ecza nedir?

Hızlı Ecza tüketiciler için eczaneye ulaşmanın dijital yolu olduğu kadar eczacılar için de milyonlarca tüketiciye ulaşmanın dijital yolu olan bir uygulamadır. Hızlı Ecza uygulaması ile eczanenize ulaşamayan milyonlarca kişiye ulaşabilir ve tüm ilaç dışı ürünlerin satışını yapabilirsiniz.

Hızlı Ecza sistemine entegre olmak için İş Ortağı Başvuru Formunu doldurarak bize iletmeniz yeterlidir. Ardından Hızlı Ecza müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle bağlantıya geçerek Hızlı Ecza hakkında aklınıza takılan ve sormak istediğiniz tüm detayları anlatmak, iş ortağı olma süreci ve çalışma koşulları gibi detaylar hakkında bilgilendirmek için randevu alarak sizleri ziyaret edeceklerdir.

Hızlı Ecza olarak eczacı ve tüketici odaklı hizmet anlayışımız ile tüm paydaşlarımız ile güvene dayalı bir hizmet yürütmekteyiz. Sizler Hızlı Ecza bünyesine katıldıktan sonra sahadaki uzman ekiplerimiz teknik destek ihtiyaçlarınız, panel kullanımı ve stok yönetimi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konularda sizlere destek olmak için sizleri ziyaret ederek sizlere destek olmaktadır.

Hızlı Ecza’nın iş ortağı olarak siz de ulaşamadığınız tüketicilere ulaşabilir ve eczanenizde bulunan ürünleri uygulamamız üzerinden satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken İş Ortağımız Olun Formunu doldurarak bize iletmeniz yeterlidir.

İş ortağı başvuru formu

Anlaşmalı eczane olmak ve Hızlı Ecza’ nın fırsatlarından yararlanmak için İş Ortağı Başvuru Formu’ nu doldurabilirsiniz. İletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sizinle en kısa sürede iletişime geçiyor olacağız.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.