Loading

Eczaneye ulaşmanın dijital yolu Hızlı Ecza

Hızlı Ecza, bölgenizdeki eczaneler ile anlaşmalı olarak çalışan ve siparişleri kendi özel kuryeleri ile size en yakın eczaneden alıp teslim eden bir alışveriş uygulamasıdır.

Eczane güvencesi ile internetten satışına izin verilen; dermokozmetik, kişisel bakım, besin takviyeleri, anne & bebek ürünleri, cinsel sağlık ve birçok kategorideki binlerce ürün seçeneğini hızlı ve güvenli teslimat avantajıyla size en yakın eczaneden alıp kapınıza getiriyoruz. Şu an için yalnızca İstanbul genelinde eczane çalışma saatleri içerisinde hizmet vermekteyiz. Hızlı Ecza güvencesi ile uygulama üzerinden ilaç dışı binlerce orijinal eczane üründen dilediğinizi sipariş verebilir, anlık sipariş takibi yapabilir ve evinizden çıkmadan eczane alışverişinizi yapabilirsiniz. Hızlı Ecza ile Eczaneler Tek Tıkla Kapınızda!

Neden Hızlı Ecza?

Online alışverişin vazgeçilmez kuralları Hız ve Güven!

Hızlı Ecza sektörel tecrübesi, kurumsal anlayışı, şeffaflığı gözeten yapısı ve sağladığı güvenli ödeme sistemiyle size en kaliteli, hızlı ve doğru hizmeti sağlamayı hedefler.

Alışveriş sırasında istediğiniz ürüne; güvenli ödeme & teslimat seçenekleri, hızlı müşteri desteği ve eczane güvencesiyle orijinal ürünlere ulaşmanın en doğru yolu Hızlı Ecza!

Hızlı Ecza ile eczane ürünleri tek tıkla kapınızda!

Hızlı Ecza uygulaması ile vereceğiniz siparişler özel kuryelerimiz ile size en yakın anlaşmalı eczaneden teslim alınarak dakikalar içerisinde kapınıza getirilir, siz de evinizden ya da ofisinizden çıkmadan eczane alışverişi yapmanın konforuna ve güvencesine sahip olursunuz.
Binlerce Orijinal Eczane Ürünü
Dermokozmetik
Anne & Bebek
Vitamin & Mineral ve çok daha fazlası
Kampanyalar ve Fırsatlar
İlk getirme ücreti bizden
Özel indirim kuponları
Sürpriz fırsatlar
Adres ve Teslimat Detayları
Adrese dayalı ürün ve fiyat bilgisi
Teslimat detayları ve takibi
Ürün Kategorileri
Eczane onaylı binlerce ürün
%100 orijinal ürün garantisi
Kullanıcı Profili, Sepet ve Ayarlar
Kolay kullanım arayüzü
Profil ayarları
Nöbetçi eczaneler

İletişime Geçin!

Müşteri hizmetlerimiz aklınıza takılan tüm soruları cevaplamak için sorularınızı bekliyor.